#1 2006-07-13 19:30:09

ADMIN

OFICJALNE FORUM KIBICÓW GÓRNIKA BRZESZCZE

Zarejestrowany: 2006-07-13
Posty: 23
Punktów :   
WWW

Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) vs Górnik Brzeszcze

Zapraszam do wypowiadania sie na temat spotkania tych druzyn.

Offline

 

#2 2006-11-08 13:57:12

darth

Nowy

Zarejestrowany: 2006-11-08
Posty: 3
Punktów :   

Re: Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) vs Górnik Brzeszcze

Witam! Zagraliscie kawał solidnej piłki! Pogoda Wam troszke pomogla i nasz obronca rowniez strzelajac sobie dwie bramki Gdyby byly inne warunki atmosferyczne powalczylibysmy i wynik moze bylby lepszy! Co do strony kibicowskiej meczu to u nas 15 osob w mlynie i ciagly doping ( dla Waszej ekipy rownież) szkoda ze nikt od Was sie nie pojawil bo do nas goscie docieraja tylko na rezerwy! Ostatnia zorganizowana grupa byla w maju na puszczy! Wasi pilkarze byli troszke zaskoczeni jak uslyszeli z trybun brawa przy zmianach! Szacunek dla Górnika pozdrawiamy Orzeł Piaski Wielkie!

Offline

 

#3 2006-11-09 15:54:07

Paweł

Kibic

Zarejestrowany: 2006-07-15
Posty: 11
Punktów :   

Re: Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) vs Górnik Brzeszcze

Szacunek dla was za to co robicie. Początki są zawsze trudne, ale zobaczysz jakie będzie uczucie jak was w młynie usiądzie kiedyś ze 100 Sorry za to napięcie na KG. Wkurzają mnie ludzie którzy mówią że Górnik już nie ma młyna bo im sie nie chce(A Ty się do nich nie zaliczasz chyba, po prostu mnie poniosło). Chce nam się i ten młyn kiedyś wróci. Może nie taki jak był kiedyś ale wróci na pewno. A co do meczu to samobójcza bramka była tylko jedna Przyjedzcie do nas na ostatni mecz w sezonie a wtedy pogoda już nie bedzie taka zła to wam na pewno nie przeszkodzi w odniesieniu zwycięstwa (joke) ;D

Offline

 

#4 2006-11-09 16:27:48

darth

Nowy

Zarejestrowany: 2006-11-08
Posty: 3
Punktów :   

Re: Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) vs Górnik Brzeszcze

Nie no stary nie mam urazy! Wiem jak to jest bo sam czasem mialem chwile zwatpienia! Sto osob u nas w mlynie to abstrakcja gdyz ostatnio wogole na mecze przychodzi mniej niz sto! Mielismy momentami w lecie przy pieknej pogodzie i 25 łebów w młynie ale to jak juniorzy przyszli generalnie cieszymy sie z tego co robimy i robimy to jako alternatywa dla chorych krakowskich klimatow! Kazdy kto do nas przyjezdza jest zawsze wspaniale przyjety pozdrowieniami i brawami i my tez zawsze tego oczekujemy! jestesmy jak najbardziej pokojowo nastawieni do wszystkich i jezeli twoje zaproszenie jest szczere i pokojowe to kto wie moze Was odwiedzimy na wiosne! pozdrawiam i mam nadzieje ze bedziemy czesciej sklikiwac na forach badz waszym badz naszym!

Offline

 

#5 2006-11-09 18:34:14

Paweł

Kibic

Zarejestrowany: 2006-07-15
Posty: 11
Punktów :   

Re: Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) vs Górnik Brzeszcze

My też kiedyś myśleliśmy że 100 osób to u nas abstrakcja a pare razy się zdarzyło. No ale my jeszcze mamy świetnych przyjaciół z Oświęcimia Pozdro dla tych którzy pamiętają "mecze" z Sosnowcem i Bielskiem;) To były czasy, ale chyba nie powrócą

Offline

 

#6 2006-11-09 19:03:05

darth

Nowy

Zarejestrowany: 2006-11-08
Posty: 3
Punktów :   

Re: Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) vs Górnik Brzeszcze

Trzeba wierzyc ze powroca! My trzy lata temu mielismy druzyne na 4 miejscu w IV lidze! Kapela była na III lige a na meczach po 500 - 600 ludzi! W 2000r na meczu decydujacym o awansie do IV ligi bylo 1000 osob! My ciagle wierzymy ze znajdzie sie ktos kto nam pomorze i znow zaczniemy dobrze grac i trybuna sie zapelni!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl